Tel : 0 212 254 00 63      Mail : info@kerasus.com.tr

      

Firmamız 1982 yılında Karaköy Perşembe Pazarında faaliyetine salmastra imalatı ile başlamış, ilerleyen zamanla ürün çeşitliliğini artırarak su armatürleri sektöründe yedek parça üreticisi ve tedarikçisi olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firmaya fason üretim yapan firmamız 2007 yılında markalaşma sürecine girerek ürünlerini KERASUS markasıyla siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmuştur.
Firmamız üretiminin %90 ını yurtdışında 15 ülkeye ihraç etmekte olup bayilikler oluşturmuştur. Hedefimiz yurtiçinde de yeni iş ortaklıkları kurmaktır. İstanbul Arnavutköy’de 2400 m2 lik yeni binasında faaliyetine devam etmekte olan Firmamız TSE belgelerine sahiptir.

Vizyonumuz:
Sıhhi Tesisat Armatürleri Bataryalar, Musluklar ve Salmastra Üretimi Sektöründe; Ulusal ve uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Stratejilerimiz:
Musluk – Batarya ve Salmastra alanında gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek.
Ürünlerimiz olan Batarya, Musluk ve Salmastraları uluslararası standartta üreterek, sektörün sağlayabildiği en kısa sürede bitirmek.
Ulusal Standartlar Kurumu olan TSE ile kurumumuz işbirliğini arttırmak ve bu alanda uluslararası platformda bölgenin öncüsü durumuna gelmek.
Kurumumuz hizmetlerini, uluslar arası standartta ve profesyonel meslek mensupları tarafından vermeyi sürdürmek.

Değerlerimiz:
Etik Kurallara Uygunluk; Tüm hizmetlerde, etik kuralların geçerliliğinin titizlikle gözetilmesi.
İnsancıllık; İnsan yaşamı ve mutluluğunun her şeyden önemli sayılması.
Güvenilirlik; Kurum çalışanlarımızın, sözlerinde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmaması.
Ekip Çalışması; Birbirini yürekten tamamlayan, katılımcı ve yaratıcı üyelerden oluşan ekipler kurmak.
Çevreye Saygı; Fiziksel, biyolojik ve sosyo-kültürel alanlardan oluşan çevrenin korunmasını ahlaki ve sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmek

Bize Ulaşın

  • Anadolu Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. no:66/2 Arnavutköy / İstanbul
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0 (212) 254 00 63 - 254 08 46